Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pozyskanie gamemode lub eq jakiegoś gracza !


PanEnderman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć !

Dziś chcę wam pokazać pewny bug , dzięki

któremu możemy pozyskać gamemode lub eq naszego wroga.

Zaczynajmy.

 

Potrzebujemy :

- Minecraft non-premium

- Serwer gdzie w nickach możemy używać znaków "/"

 

Praktyka :

1. W minecraft non-premium wpisujemy nick admina lub wroga.

2. Przed nickiem muszą widnieć kilka znaków ////// np. ////PanEnderman.

3. Wchodzimy na serwer , rejestrujemy się i logujemy.

4. Po zalogowaniu mamy albo gamemode od admina albo eq naszego wroga.

 

Jak zablokować :

- Po prostu zablokuj na swoim serwerze znaki : / - * etc.

 

Jak ominąć blokadę :

- Gdy serwer ma zablokowane te znaki , wystarczy poczekać aż będzie full.

Wtedy nie zależnie czy serwer blokował , czy nie blokował znaków ten bug i tak zadziała.

Iinformacji udzielił user I'mCheater !

 

Mam nadzieję , że komuś pomogłem. Pozdrawiam , PanEnderman.

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hahaha, przez to połowa serwerów padnie :)

 

Taki koleś wejdzie, zepsuje mape. Połowa serwerów to pewnie nie ma żadnego pluginu z save, a nawet backupa.

 

Troche ci powiem, że tutki z klonowaniem to jeszcze coś, ale takie coś jebnąć to troche kopniak w tyłek.

 

 

PS:można to oczywiście usunąć (czytaj:ten bug).

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Żeby niektórzy nie płakali, wiem jak to zablokować. trzeba zablokować przed nickami znaki takie jak: ?./\][';::"{})( I będzie git

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

No to super :-( a powie ktos jak zablokowac te znaki i jakie ?

Dzieki

test

 

 

Opublikowano

To ten bug przyda się do zablokowania go a nie do używania w sposób jaki Autor sobie pomyślał. Oczywiście Lubie To będzie bo w miare pomocne xD

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

@up Skąd mam to wiedzieć ? Po prostu , odkryłem to. Wszedłem na konto moderatora , ze znakami //// zarejestrowałem się jako gracz ale miałem gamemode.

Na jakim serwerze działa ? Działało na bloodmine.eu ale zgłosiłem adminowi.

Opublikowano

@up

Zablokować znaki w nickahc tkaie jak . , itp

Lub wgraC AuthMe

 

Juz lepiej wgrac xAuth i zablokowac , niz AuthMe w ktorym jest najebane bugow.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Dobry jesteś PanEnderman, uwielbiam cię będzie lajk....

Moje pierwsze pliki serwerowe pod 1.2.5:

http://www.mpcforum.pl/topic/657481-plikipliki-serwerowe-by-ubervenom/

Tuty:

http://www.mpcforum.pl/topic/657515-konfiguracjaichat/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...